Este Dual

Este Dual

Este Dual

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłwa jest skuteczną metodą przeznaczoną do spłycania zmarszczek, rozstępów, blizn  i poprawy napięcia skóry. Zaawansowane urządzenie Este Dual wykorzystuje technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii.

Jest to innowacyjna metoda odmładzania skóry, redukcji rozstępów i blizn, która zawdzięcza swoją skuteczność synergii dwóch metod: mezoterapii mikroigłowej i  fal radiowych. Zabieg oddziałuje na poziome skóry właściwej i naskórka i polega na selektywnej termolizie tkanek. W zależności od problemu jest dedykowany zarówno osobom starszym jak i młodym. Skóra bardzo dobrze reaguje  na radiofrekwencję mikroigłową także w przypadku blizn potrądzikowych.

Działanie

Zabieg wywołuje minimalne uszkodzenia wierzchnich warstw skóry oraz mikrouszkodzenia termiczne w głębszych warstwach skóry. Nakłucia skóry oraz selektywna termoliza tkanek uaktywnia procesy naprawcze. Zabieg stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu i elastyny wpływa na poprawę gęstości skóry. Skóra zyskuje jędrność,  jest lepiej napięta, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Kiedy wskazana jest radiofrekwencja mikroigłowa?

Medycyna estetyczna coraz częściej może obyć się bez sięgania po skalpel, ponieważ równie dobre efekty daje radiofrekwencja, która nie jest zabiegiem  inwazyjnym. Jest to jeden z tych zabiegów, którego efekty widoczne są właściwie bezpośrednio po zabiegu i nie wymaga czasu na rekonwalescencję. Ilość zabiegów zależy od wyjściowego stanu skóry, ale efekty są szybko widoczne. Radiofrekwencja mikroigłowa sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy skóra twarzy szyi i dekoltu staje się mało jędrna. 

Oprócz tego  radiofrekwencja mikroigłowa może być wykorzystana do korekty owalu twarzy.  Produkcja nowego kolagenu pozwala wypełnić drobne zmarszczki i linie, także pod oczami i na powiekach. Dodatkowo radiofrekwencja mikroigłowa może być stosowana na całe ciało. Dzięki odpowiedniej ilości zabiegów następuje redukcja blizn, co poprawia wygląd skóry potrądzikowej. Zabieg jest pomocy także w przypadku rozstępów. 

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Radiofrekwekcja mikroigłowa

W przypadku radiofrekwencji mikroigłowejaleca zaleca się wykonanie serii zabiegów co kilka tygodni. Wykonuje się serię około 3-4 zabiegów  w zależności od potrzeb i stanu skóry. Po zakończeniu serii zaleca się wykonać zabieg podtrzymujący efekty.

Radiofrekwekcja bezigłowa

Zaleca się wykonanie serii zabiegów raz lub dwa razy w tygodniu w serii około 3-10, w zależności od potrzeb i stanu skóry. Po zakończeniu serii zaleca się wykonać zabieg podtrzymujący efekty. 

 

 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Od poniedziałku do piątku 08:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte