Nasz zespół

Nasz zespół
Lek. Karolina Świątek

Dermatolog-wenerolog, specjalistka zabiegów medycyny estetycznej. Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Podczas konsultacji dobiera zabiegi, których efektem jest jak najlepszy wygląd jak i samopoczucie Pacjenta. Jednym z jej ulubionych procedur jest wolumetria twarzy, dzięki której potrafimy nie tylko zatrzymać czas, ale i go odrobinę cofnąć.

Mirela Ciechorska

Mirela jest dyplomowanym kosmetologiem. Została nim z zamiłowania do zagadnień związanych z kosmetyką i dermatologią. Najbardziej odnajduje się w wykonywaniu zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych, czy niwelujących przebarwienia. Poprzez dokładny wywiad z klientem opracowuje indywidualny program. Dba, by zabiegi kosmetyczne szły w parze z odpowiednią pielęgnacją domową.

Paulina Dudarew-Nowak

Paulina jest kosmetyczką z 20-letnim doświadczeniem. Kosmetologia to jej pasja. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na twarz oraz na ciało. Doskonali swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie odpowiednio dobierając zabiegi. Lubi kontakt z drugim człowiekiem. W wolnym czasie podróżuje i czyta psychologiczną literaturę.

Natalia Jaremin

Natalia jest z wykształcenia magistrem kosmetologii, specjalistą w zakresie podologii oraz doświadczoną linergistką. Ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni. Jest osobą doświadczoną zawodowo zarówno na stanowisku kosmetologa, jak i instruktora kosmetologii. Cały czas inwestuje w poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, uczestnicząc w wielu specjalistycznych szkoleniach. Prywatnie jest osobą otwartą i kontaktową. Lubi aktywność fizyczną.

Sandra Lis

Sandra jest pasjonatką makijażu oraz dbania o naturalny i zdrowy wygląd. Z profesjonalną branżą kosmetyczną związana jest od 2018 roku. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, warsztatach i konferencjach kosmetycznych. Jej mocną stroną jest stylizacja paznokci dłoni i stóp oraz zabiegi odmładzające. Produkty oraz zastosowane terapie dostosowuje indywidualnie do potrzeb skóry, zarówno podczas wykonywania makijażu, jak i zabiegów na twarz.

Marlena Ordowska

Marlena posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce skóry i profilaktyce starzenia się. Chętnie podejmuje się rozwiązywania problemów dotyczących zmian skórnych. Wykonuje także makijaż permanentny. Poświęca dużo uwagi na szczegółowy wywiad z Klientem, w celu dobrania odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków pielęgnacyjnych.

Joanna Skierska

Joanna jest dyplomowaną masażystką od zawsze związaną ze sportem i zdrowym stylem życia. Najlepiej czuje się w masażach klasycznych oraz zabiegach modelujących sylwetkę. Wierzy, że połączenie jednego z drugim daje najlepsze efekty. W zabiegach modelujących lubi stosować terapie skojarzone wykorzystując różne urządzenia. Taka metoda polepsza efekty oraz działa wieloaspektowo na problem. Joanna pomaga rozwiązywać problemy estetyczne oraz dba o dobre samopoczucie każdej Klientki.

Helena Tomasik

Kosmetyczka z 20-letnim doświadczeniem. Stałe podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach branżowych. Do wykonywanej pracy podchodzi z niebywałą starannością i uśmiechem. Stara się jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klientów, aby indywidualnie dobrać plan zabiegowy. Jest pasjonatką odmładzających zabiegów iniekcyjnych, peelingów chemicznych oraz antycellulitowych terapii na ciało. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Ewa Markowska

Manager salonu oraz linergistka. Jest absolwentką ASP w Gdańsku. Z pasją i zaangażowaniem rozwija nowe umiejętności. Jest osobą pełną energii oraz pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Dba o to, aby atmosfera w Instytucie była przyjazna, ciepła i dyskretna dla każdego Klienta, a zabiegi bezpieczne i na najwyższym poziomie.

Katarzyna Gierszewska

Opiekun Klienta

Agnieszka Szelbracikowska

Opiekun Klienta

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Od poniedziałku do piątku 08:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte