Nasz zespół

Nasz zespół
Lek. Karolina Świątek

Dermatolog-wenerolog, specjalistka zabiegów medycyny estetycznej. Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Podczas konsultacji dobiera zabiegi, których efektem jest jak najlepszy wygląd jak i samopoczucie Pacjenta. Jednym z jej ulubionych procedur jest wolumetria twarzy, dzięki której potrafimy nie tylko zatrzymać czas, ale i go odrobinę cofnąć.

Mirela Ciechorska

Mirela jest dyplomowanym kosmetologiem. Została nim z zamiłowania do zagadnień związanych z kosmetyką i dermatologią. Najbardziej odnajduje się w wykonywaniu zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych, czy niwelujących przebarwienia. Poprzez dokładny wywiad z klientem opracowuje indywidualny program. Dba, by zabiegi kosmetyczne szły w parze z odpowiednią pielęgnacją domową.

Paulina Dudarew-Nowak

Paulina jest kosmetyczką z 20-letnim doświadczeniem. Kosmetologia to jej pasja. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na twarz oraz na ciało. Doskonali swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie odpowiednio dobierając zabiegi. Lubi kontakt z drugim człowiekiem. W wolnym czasie podróżuje i czyta psychologiczną literaturę.

Sandra Lis

Sandra jest pasjonatką makijażu oraz dbania o naturalny i zdrowy wygląd. Z profesjonalną branżą kosmetyczną związana jest od 2018 roku. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, warsztatach i konferencjach kosmetycznych. Jej mocną stroną jest stylizacja paznokci dłoni i stóp oraz zabiegi odmładzające. Produkty oraz zastosowane terapie dostosowuje indywidualnie do potrzeb skóry, zarówno podczas wykonywania makijażu, jak i zabiegów na twarz.

Marlena Ordowska

Marlena posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce skóry i profilaktyce starzenia się. Chętnie podejmuje się rozwiązywania problemów dotyczących zmian skórnych. Wykonuje także makijaż permanentny. Poświęca dużo uwagi na szczegółowy wywiad z Klientem, w celu dobrania odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków pielęgnacyjnych.

Joanna Skierska

Joanna jest dyplomowaną masażystką od zawsze związaną ze sportem i zdrowym stylem życia. Najlepiej czuje się w masażach klasycznych oraz zabiegach modelujących sylwetkę. Wierzy, że połączenie jednego z drugim daje najlepsze efekty. W zabiegach modelujących lubi stosować terapie skojarzone wykorzystując różne urządzenia. Taka metoda polepsza efekty oraz działa wieloaspektowo na problem. Joanna pomaga rozwiązywać problemy estetyczne oraz dba o dobre samopoczucie każdej Klientki.

Emilia Günther

Emilia jest dyplomowanym kosmetologiem z 20- letnim doświadczeniem w branży Beauty. Stawia na profesjonalizm i precyzję. Specjalizuje się w zabiegach Hi-Tech, kuracjach anti-aiging oraz w mezoterapii. Do pracy podchodzi w sposób holistyczny. Uwzględnia preferencjie Klientów i ich potrzeby, aby ustalć indywidualny beauty plan. Emila służy kompetentną poradą, zapewnia relaks i maksymalne rezultaty.

Katarzyna Sułkowska

Katarzyna jest dyplomowanym kosmetologiem z 18- letnim doświadczeniem w branży Beauty. Zajmuje się stylizacją paznokci. Wykonuje przedłużanie rzęs podkreślając naturalne piękno oczu. Służy poradą i dba o zadowolenie każdego Klienta. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Ewa Markowska

Manager salonu oraz linergistka. Jest absolwentką ASP w Gdańsku. Z pasją i zaangażowaniem rozwija nowe umiejętności. Jest osobą pełną energii oraz pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Dba o to, aby atmosfera w Instytucie była przyjazna, ciepła i dyskretna dla każdego Klienta, a zabiegi bezpieczne i na najwyższym poziomie.

Katarzyna Gierszewska

Opiekun Klienta

Agnieszka Szelbracikowska

Opiekun Klienta

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Od poniedziałku do piątku 08:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte