Rytuał Talis

Rytuał Talis

Rewitalizacja i odmłodzenie twarzy

Naturalny zabieg Talis wygładza, regeneruje i rozświetla skórę. Działa silnie antyoksydacyjnie i nawilżająco.   Od momentu nałożenia preparatów odczuwany jest komfort i niebywała gładkość.  Regularne stosowanie znacznie poprawia jakość i  koloryt skóry oraz  wpływa na spłycenie zmarszczek.  Kosmetyki zawierają naturalne składniki pielęgnacyjne i przeciwzmarszczkowe. 

Rytuał składa się z 6 etapów, podczas których kosmetyczka wmasowuje  kolejne preparaty – serum,  nie zmywając uprzednio nałożonych. Zastosowane sera uzupełniają się co potęguję działanie odmładzające. Jest to niezwykle przyjemny zabieg, gdyż polega głównie na szeregu masaży. Efekt to aksamitna, doskonale nawilżona skóra. 

Wybrane składniki aktywne: 

 Przeciwzmarszczkowy kompleks roślinny – każda roślina została wybrana z uwagi na swoje specyficzne właściwości i działanie na tkankę łączną skóry, tak aby oddziaływać  na wszystkie czynniki odpowiedzialne za utratę elastyczności i powstawanie zmarszczek. Kompleks zawiera:  przywrotnik, ostropest plamisty, skrzyp, wyciągi z  kiełków pszenicy, soi, lucerny, rzodkwi oraz taniny, krzem, peptydy, silymarin

Ochronny kompleks roślinny – zawiera wyciągi z żeń-szenia, jabłka, brzoskwini, pszenicy, jęczmienia. Chroni komórki skóry przed zanieczyszczeniami  i promieniami UV, działa antyoksydacyjnie. 

Matrixyl®peptyd posiadający zdolności wypełniania zmarszczek od wewnątrz.  Wnikając w skórę  dociera do fibroblastów,  stymuluje je do produkcji kolagenu i spłyca głębokość zmarszczek. 

Biała piwonia  – pomaga ujednolicić kolor skóry, redukuje  zaczerwienienia

Czynnik liftingujący -z wyciągu z owsa tworzy na skórze film dając efekt liftingujący 

Kompleks witaminowy -zawiera witamy: E, C, B3, B5, B6 

Peptyd Botox like – pomaga zredukować zmarszczki mimiczne  

Kwas hiluronowy – działa nawilżająco 

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Od poniedziałku do piątku 08:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte